İdrar tahlilim bu şekilde çok sancım var yorumlarmısınız

idrara tahlilim bu şekilde çok sancım var yorumlarmısınız Renk AÇIK SARI Görünüm BERRAK Dansite 1.016 1.010 - 1.025 pH 6.5 Eritrosit NEGATİF NEGATİF Lökosit + * NEGATİF Protein NEGATİF NEGATİF Glukoz NEGATİF NEGATİF Nitrit NEGATİF NEGATİF Keton NEGATİF NEGATİF Bilurubin NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü aldırmanızı ve tedavi almanızı öneririz..