İdrar tahlilim ise şöyle. Eritrosit:135.9 Lökosit:0.3 Dansite:1.011 Ph:5.5 Eritrosit +++ Bunlar ne demek

Neden benim sorularima cevap vermiyorsunuz lutfen cevaplayin hocam. Karin agrisi sikayetimle doktora gittim hocam ve kan tahlilim şöyle. EO:0.09 NE:44.7 HCT:36.3 PLT:310 idrar tahlilim ise şöyle. Eritrosit:135.9 Lökosit:0.3 Dansite:1.011 Ph:5.5 Eritrosit +++ Bunlar ne demek nolur yardim edin bna.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir. Doktorunuz bu tahlil bulgusunu, muayene bilgileri ve ilave tahliller ile birlikte değerlendirerek gerekli kararı vermelidir.Tercihen ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.Kan tahlillerinizde ise kayda değer bir sorun yok.