İdrar tahlilim sonrası hangi doktora gitmeliyim? Eritrosit ve lökosit var.

 İdrar MikroskobiEritrositBOLLökositBOLBakteriAZEpitel10-12İdrar StripEritrosit (Hb) StripPozitifBilirubinPozitifUrobilinojennormKeton1.0ProteinnegNitritnegGlukoznormpH5Dansite(SG)1.025Lökosit(L.est) StripPozitifAsc. Acid0.228 yaşında bir bayanım,yanıtınız için şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : İdrarda eritrosit ve lökosit olması olağan değil.Enfeksiyon olabilir.Bir üroloji uzmanına başvurun.