İdrar tahlilimde hemoglobin + , eritrosit 8, lökosit 1, epitel 4, bakteri 132, protein ++ çıktı?

İdrar tahlilimde hemoglobin + , eritrosit 8, lökosit 1, epitel 4, bakteri 132, protein ++ çıktı. Üriner sistem ultrasonu ve 24 saatlik idrar takibi istendi. Sorunum ne olabilir??

Tahlil.com Cevabı : İdrarda eritrosit ve protein çkması normal değil.Bunun nedenine yönelik ilave tahliller istenmiş