İdrar tahlilimde skuamoz epitel hücresi değeri 22,80 çıktı ne yapmalıyım?

İdrar tahlilimde bütün değerler normal ama skuamoz epitel hücresi değeri 22,80 çıktı. yaşım 20. adet kanamalarım düzensiz oluyor ara kanamalar oluyor devamlı. ayrıca sürekli anormal akıntım oluyor. biraz kansızlık var. normalde adetim ağrısız olurdu ama son adetim kanama olarak fazla ve ağrılı oldu. adetim bitince doktora görüneceğim ama burdan ön bilgi almak istedim. tesekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tek başına epitel hücresi bir anlam ifade etmez, diğer sonuçlar normalse muhtemelen sorun yoktur.