İdrar Tahlilimde yüksek görünen değerler;Wbc oranım 6, Rbc oranım 4

İdrar Tahlilimde yüksek görünen değerlerWbc oranım 6Rbc oranım 4 Hemogram Tektik sonucumda düşük görünen değerMPV oranı 7,9Yorumlayabilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizde wbc ( lökosit ) ve rbc ( eritrosit) çıkmış.Bu normal değil.İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü tahlili fikir verecektir.
Üroloji bölümüne başvurmanızı öneririz.