İdrar tahlilimin sonucunda lökosit 15-20 çıktı sebebi ne olabilir acaba aşağıda tahlilin tamamını yazdım; BLD - BIL - URO +- KET - PRO - NIT - GLU - P.H 6 S.G ?

 İdrar tahlilimin sonucunda lökosit 15-20 çıktı sebebi ne olabilir acaba aşağıda tahlilin tamamını yazdım;BLD -BIL -URO +-KET -PRO -NIT - GLU -P.H 6S.G 1.020LEU ++50WBC/ulLÖKOSİT(Mikroskop) 15-20

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü yapılsa iyi olur