İdrar tahlilinde bol eritrosit görüldü. Ne yapılmalı_

27 yasındayım idrar tahlilinde bol eritrosit görüldü ve ultrason ile tomografi çekidi bulgular normal görülüp idrar kültürü yapıldı sonuçlerı yazıyorum Gram Boyama:Epitel hücresi görüldü Bakteri:Coagulase negative staphylooooo Üreme Düzeyi:5.000 sonuçları yorumlarmısınız teşekürler. (Kenan Çelik)

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü sonucunuza göre tedavi verilmesine gerek yoktur, ancak şikayetleriniz devam ediyorsa bir kez daha kültür vermenizi öneririz..