İdrar tahlilinde eritrosit ve çok fazla lökosit görülmektedir bu ne anlama geliyor?

Babaannem 80 yasında idrar tahlilinde 15-20 erirosit ve cok fazla lokosit görülmektedir acaba bana yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyız ?

Tahlil.com Cevabı :

Babaannenizin idrar yollarında enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü yaptırmanız yararlı olacak