İdrar tahlilinde lökosit 7,56 çıktı.doktor ilaç verdi ama yan etkilerden dolayı kullanmak istemedim

adet olunca sol kasığımda bi ağrı oluyodu.doktora gittim,ultrason ve kan tahlili temiz çıktı,idrar tahlilinde lökosit 7,56 çıktı.doktor ilaç verdi ama yan etkilerden dolayı kullanmak istemedim, şimdi hala adet olunca ağrıyo, ne yapmam lazım, sizce başka bi rahatsızlık olabilir mi.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizde lökosit olması bir enfeksiyon olduğunu düşündürür. İdrar kültüründe de üreme olması enfeksiyonun varlığını gösterir. Bu durumda ilaç tedavisi görmeniz gereklidir.