İdrar tahlilindeki diğer değerlerim normaldir.Bu sonuçlara göre bel ağrısı oluşur mu?

TAHLİL SONUÇ MİN.-MAX. BAKTERİ     ORTA     HPF    0 - 2 RBC (Eritrosit)     10     HPF    0 - 3 Eritrosit     1+         Negatif SQEP     14     HPF    5 - 6 İdrar tahlilindeki diğer değerlerim normaldir.Bu sonuçlara göre bel ağrısı oluşur mu? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonunuz olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı üreme olursa tedavi almanızı öneririz, bu bel ağrısı nedeni olabilir, ancak başka nedenlerin de araştırılması gereklidir..