İdrar tam otomatik testim glukoz:neg protein:15 mg/dl bilirubin:neg keton:neg PH:6.0 NIT:neg LEU:neg spesifik grative:1.025 UBG:0.1 mg/dl?

 İdrar tam otomatik testimglukoz:negprotein:15 mg/dlbilirubin:negketon:negPH:6.0NIT:negLEU:negspesifik grative:1.025UBG:0.1 mg/dl

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması olağan değil.Doktorunuza danışın