İdrar testi ; Görünüm :Bulanık Keton :Pozitif . amorf fosfat kristalleri görüldü . KÜLTÜR: organizma >yüzbin cfu/ml enterococcus

İdrar testi ;Görünüm :Bulanık Keton :Pozitif .amorf fosfat kristalleri görüldü .KÜLTÜR:organizma >yüzbin cfu/ml enterococcus s

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürünüzde Enterekok olarak bilinen bir mikrop üremiş.Yani bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsunuz.Doktorunuz bu yönde tedavi başlayacaktır.