İdrar testi sonucunda keton 5,lökosit 8-10,eritrosit 3-4 çıktı.Enfeksiyon var mı?

Tahlil.com Cevabı : İdrar testi sonuçlarını inceledik.Lökosit ve eritrosit bulunması ilk akla idrar yolu enfeksiyonu getiriyor.İdrar kültürü yapılırsa,enfeksiyon varlığını ve hangi antibiyotik verileceğini gösterecektir.Üroloji uzmanına gitmenizde yarar var.