İdrar testi yaptırdım doktor bir daha idrar testi yaptırmamı istedi verdim ve önceki ile sonraki çıkan sonuca bakınca bana dedi ki sende taş belirtisi var

İyi günler efendim ben 7.4.2017 tarihinde idrar testi yaptırdım sonuçları 10.4.2017 tarihinde aldım doktor bir daha idrar testi yaptırmamı istedi verdim ve önceki ile sonraki çıkan sonuca bakınca bana dedi ki sende taş belirtisi var idrarında yanma kan vs var mı dedi bende yok dedim ağrı var mı dedi yok dedim.Benden tomagrafi istedi perşembe alacağım sonucu.Sizce nasıl çıkabilir bu sonuç?

Tahlil.com Cevabı : Sonucun nasıl çıkacağını bilmemiz mümkün değil.Tahmin yürütmek de yanlış olur.En iyisi sonucunuzu alınca bize yazmanız veya doktorunuza yorumlatmanız olacaktır.