İdrar testimde protein + ph 7 hemoglobin ++ lökosit esteraz +++ görünüm bulanık

İdrar testimde protein + ph 7 hemoglobin ++ lökosit esteraz +++ görünüm bulanık dansite 1.010 renk sarı eritrosit 62 lökosit 185 epitel 10 lökosit kümesi 3 bilirubin negatif ürobilinojen normal keton negatif nitrit negatif bakteri negatif maya negatif glukoz normal çıktı bu sonuçlar normal mi

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonunuz var, kültür alınması ve tedavi verilmesi gereklidir..