İdrar testinde hamileliğim pozitif çıktı doktora gttim doktor ultrasonda bebegin görünmediini soyledı

merhaba son adet tarihim 19 ocak geçen hafta idrar testinde hamileliğim pozitif çıktı doktora gttim doktor ultrasonda bebegin görünmediini soyledı beta hcg yaptırdık 320 çıktı doktorum 1500 ve üsü çıkması gerekio demişti dış gebelikten şüphelendi sizce bu ihtimal söz konusumu?

Tahlil.com Cevabı : Ultrason muayenesi bu konuda çok önemlidir.Ultrasonda gebeliğin görülmemesi sağlıklı bir gebelik olmadığı yönünde fikir verebilir.