İdrar testinin kılavuzunda 10 dakikadan sonraki sonuçları değerlendirmeyiniz?

İdrar testinin kılavuzunda 10 dakikadan sonraki sonuçları değerlendirmeyiniz yazsa bile 15 dkdan sonraki sonuçlar (çok silik ikinci çizgi) dikkate alınmalı mıdır? Test adet gecikmesi olmadığı halde, üstüne görme şüphesiyle yapılmıştır.

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...