İdrar testlerinde eritrosit ve lökosit değerlerim yüksek çıkıyor. Ne yapmam gerekir?

46 yasında bayanım.son üç ayda yapılan ıdrar testlerınde eritrosıt ve lökosit degerlerım yuksek.yapılan arastırmalarda ıdrar kulturu normal safra normal böbrek normal degerde cıktı fakat nerden oldugu bulunamadı.hangı bölüme gitmeliyim ve ne yapmalıyım?tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Kadın hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz..