İdrar tetkikimde lokosit:2-3, eritrosit:1-2, ve epitel görüldüğü yazıyor ?

İdrar tetkikimde lokosit:2-3, eritrosit:1-2, ve epitel görüldüğü yazıyor bu ne anlama geliyor..bir ferritin seviyem 3,5 ne yapmam gerekiyor..

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz idrar tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.Ancak ferritin düşüklüğü yönünden tedavi olmalısınız.