İdrar ve kan tahlilleri yaptı bazı değerlerim yüksek bazı değerlerim ise düşük çıktı.

merhaba.2 gün önce mide şikayetleri ve karın ağrısı, halsizlik,bulantı isal şikayetleriyle doktora gittim.safra kesemde bir sorun olmadığını ÖĞRENDİM.idrar ve kan tahlilleri yaptı bazı değerlerim yüksek bazı değerlerim ise düşük çıktı. gran% 82.2 #gran 8 LYM%15 MID%2.8 endoskobi yaptırmalımıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin tek başına bir anlamı yok.