İdrar yolu enfeksiyonu karnın sağ üst köşesinde

neu benimk65 aralığı 42 75 pcv benimki 79 tahlilerim aralığı 80 99 plt 155 aralığı 150ile400 wbc 9 aralığı 4 ile 10 bir sıkıntı varmıdır idrar yolu enfeksiyonu karnın sağ üst köşesine ağrı yaparmı zaman zaman oluyor

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, idrar yolu enfeksiyonu ağrı yapabilir, ancak başka nedenlerle de olabilir..