İdrarda bakteri 132. Lokosit 39. Kasık agrısıda oluyor arasıra idrarda yanma yok farenjit denildi ama ilaçla düzelmedi

Merhaba boğazımda şiddetli bir yanma kuruluk var nefes almak da hafif zor.İdrarda bakteri 132. Lokosit 39. Kasık agrısıda oluyor arasıra idrarda yanma yok farenjit denildi ama ilaçla düzelmedi bu sorun neden olabilir. bayan,. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon belirtisi var.İdrar kültürü tahlil yaptırmanızı öneriyoruz.