İdrarda lökosıt pozıtıf cıkmıs ne demek...

glukoz negatif protein negatif bilirubin negatif ürobilinojen negatif eritrosit negatif lökasit negatif keton negatif nitrit negatif ph 6 danite 1.005 lökasıt pozıtıf cıkmıs ne deme

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir, ancak şikayetleriniz var ise idrar yolları enfeksiyonu açısından idrar kültürü aldırmanızı öneririz..