İdrarda loksit ve eritrosiit değerleri nedir ve kaç olmalıdır?

idrarda loksit ve eritrosiit değerleri nedir ve kaç olmalıdır

Tahlil.com Cevabı : İdrarda normalde eritrosit ve lökosit olmamalıdır fakat kadınlarda 2-3 lökosit ve eritrosit önemsenmeyebilir.

d******* :

Gebeyim uclu test sonucum afp 34.5 E3 1.2010 normalmi

Cevap:

Tahlil.com'a gelen yüzlerce soru arasından belirtiğimiz kurallara göre sorulan sorular editörlerimizce onaylandıktan sonra doktorlarımızca  cevaplanmaktadır.Sorunuzu belirtilen kurallara göre sormamışsınız.Soruyu sorma aşamasında bu konuda gereken uyarılarda bulunmamıza rağmen bu tür uyarılara dikkat etmeyen sizin gibi bir çok okurumuz var.Aşağıdaki uyarıları dikkatle okuyup sorunuzu tekrar sorunuz.Soru sormadan önce okumanız gereken uyarılarhttp://tahlil.com/tahlilcoma-soru-sorarken-dikkat-etmeniz-gereken-uyarilar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

m*************** :

HBs Ag Negatif Anti HCV Negatif Anti HIV Negatif Anti HBc IgM Negatif 42.gün testi hocam hepatitler için yeterli mi ? sonuçnegatif fakat kafama takılan soru testin süresi doğru mu yeniden test olmalımıyım ?

Cevap:

Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.