İdrarda RBC 14 lökosit + çıktı

merhabalar.benim 18 aylık kızım var dönem dönem idrarında 1ile 3 + değerinde lökosit oluşuyor.Tedaviler sonrasında temizleniyor.arada 2 defa idrar kültürüde yaptırdım steril kaldı.Son 1 ay içerisinde ise CRP değeri haftalık kontrollerle sırasıyla 53,11,5,18,14 çıktı.En son RBC 14 lökosit + çıktı

Tahlil.com Cevabı : Yeniden idrar kültürü yaptırmanızı öneririz, kız çocuklarında sık tekrarlayan üriner enfeksiyonlarda ileri tetkikler yapılmalıdır..