İdrarla gebelik testi yaptım negatif çıktı ve testi atmayı unutmusum sabah tekrardan baktığımda 2.çizgi belirginleşmişti acaba hamile olabilirmiyim?

 İdrarla gebelik testi yaptım negatif  çıktı ve testi atmayı unutmusum sabah tekrardan baktığımda 2.çizgi belirginleşmişti acaba hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerini testin içinden çıkan kullanma kılavuzunda belirtilen sürelerde değerlendirmelisiniz.Saatle rsonra değerlendirmek yanlış sonuçlar verecektir.