IGE, hemoglobin, hematokrit, lökosit, eritrosit sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Tahlil sonuçlarım IGE:602 hemoglobin:11.3 hematokrit:34.1 lökosit:6.9 eritrosit:4.41 MVC:77.3 MCH:25.5 MCHC:33.1 yaşım yedi bu durumum nasıl ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Ig E yüksek çıkmış.Genellikle alerjik durumlarda yüksek çıkmakla birlikte başka nedenleri de olabilir.Hematoktit ve hemoglobin değerlerinde düşüklük ise anemi bulgusu.Bunun için tedavi uygun olacaktır.Bir dahiliye uzmanı her iki problem için de önerilerde bulunacaktır.