IgG (Nefelometrik veya türbidimetrik) / 955 mg/dL, IgM (Nefelometrik veya türbidimetrik) / 155 mg/dL, IgA (Nefelometrik veya türbidimetrik) / 74 mg/dL test sonucumu yorumlar mısınız?

2 ay önce bronşit teşhisi koyulan 5 yaşındaki kızım için; Allerji Polikliniği doktoru tarafından yaptırılan testlerin sonuçlarını size gönderiyorum. Total lgE / 903890 558.1 IU/mL HemogramLY% 58.2 %MO% 8.04 %NE# 1.87 K/µLLY# 3.84 K/µLMCH 26.2 pg IgG (Nefelometrik veya türbidimetrik) / 955 mg/dLIgM (Nefelometrik veya türbidimetrik) / 155 mg/dLIgA (Nefelometrik veya türbidimetrik) / 74 mg/dL4 ay önce kolesterol 400′dü.Son tahlilde Kolesterol : 227 mg/dL

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın alerjik bir bünyesi var gözüküyor.Astım açısından takip etmekte fayda var.İleri dönemde cilt tetsleri yapılabilir.