İki Tahlil Arasındaki Farklılıkların Sebebi Nedir - 2

Hocam bugün yaptırmıs oldum testleri dosyalar bölümüne atım & önceki hiv testinide atim.***benim merak etigim ilk testim 0,16 IU/L iken son yaptırdıgım yani bu gün yaptırdıgım test 0,284 Nonreaktif yani bu artısmı yoksa farklı bir test cıhazımıdır bu?***ve vajinaya ve makata parmak sokma teması ile ilgili sizle daha önce doru dormustum sizde son kez 90. Günde yaptır dediniz veBU GÜN YAPILAN TESTLER tam temastan 90. De yapılan tesler***ve hocam son yaptırdıgım SİFİLİS, HEBATİT,VE HİV TESTLERİ NASIL ÖZELİKLE HİV sınırdamı yoksa kesin bir sekilde negatifmi gelmis?###BİRDE 90. GÜNDE NEGATİF GELEN SONUC POSİTİFE DÖNERMİ❓️❓️sonuc olarak ilk testimin 0,16 olması ve son testimin 0,284 gelmesi yükseldinimi yoksa gödterir? Yoksa iki test farklı oldundan böyle farklı sayılarmı gelir.??❓️❓️

Tahlil.com Cevabı :

Tekrar merhaba, sonuçlarınız net bir şekilde negatif.Lütfen gereksiz detaylara kafanızı takmayın. Bu konuda en tecrübeli doktorlar olarak HIV negatif olduğunuzu belirtiyoruz. Ancak kafanızdan HIV korkusunu atamıyorsanız ve HIV takıntınız devam ediyor ise mutlak suretle psikolojik ve/veya psikiyatrik destek almanız gerekebilir.

Sonuçlarınız net ve kesin bir şekilde negatif. 0.16 de net bir negatif sonuç 0.284 de . Ayrıca bu sonuçlar asla bu saatten sonra pozitife dönmez.Mühim olan sonuçlarınızın negatif olması ve her iki sonuç da negatif.

Lütfen bu konuda bir daha test yaptırmayın ayrıca da bize soru sormayın. Zİra hep aynı bilgileri vereceğiz size. Hala HIV endişeniz devam ederse daha önce de belirttiğimiz gibi mutlak sureyle psikolojik ve/veya psikiyatrik destek alınız.