İki tane gebelik testi yaptım sonuçları beklerken sandalyeden yere düştü.

çamaşırıma gelen ıslaklık sonucu önerdiğiniz gibi iki tane gebelik testi yaptım sonuçları beklerken sandalyeden yere düştü. iki testte negatif çıktı ama düştüğü için sorun çıkmış olabilir mi merak ettim. son reglim geçen ayın 13ünde bitti sizce hamile miyim yoksa düzensiz reglimden dolayı mı gecikti

Tahlil.com Cevabı : Sonuucu etkilemez..