ikiz gebelik olabilir mi..

hocam merhaba.en son 16 mart regl oldum. kan değerlerimde 8 nisan hcg 18,55, 11 nisanda 135, ve 15 nisanda 1143 çıktı. artış biraz fazla olduğunda internette cogul gebelik olabilir diyor. 19 nisanda doktora gidicem ama çok merak ediyorum ihtimal varmı.ailemizde çoğul gebelik yok. tşkrler

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ancak kesin olarak söylenebilmesi için usg ile görüntülenmesi gereklidir..