İkiz ihtimali goz onunde olabilir mi?

Merhabalar; 20Eylul2014 test sonucum 75,90 cıkti. 24 eylül 2014 sonucum 531,3 cikti. Okuduklarima karsin gebelik var diye düşünüyorum dogrumudur. ? Asil sorum; Evet ultrason tabiki önemli ve kesin cozum ancak meraklanmis durumdayim. bu değerlerden ikiz ihtimali goz onunde olabilir mi? Tesekkrler

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ancak kesin birşey söylenemez..