İlacın yan etkisimi yoksa olası bir hamilelik mi söz konusu mudur

mrb 31 ocakta adetim basladı 4 subatta adetimin besinci günü sürtünme yollu bir ilişki yasadım sonrasında norlevo adlı ertesi günü kullandım herhangi duruma karsılık. lakin günü dolmasına ragmen koyu kahve akıntı devam ediyor bu ilacın yan etkisimi yoksa olası bir hamilelik mi söz konusu mudur

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığını yok denecek kadar azdır..