İlaçla gebelik sonlandırılır mı ?

9 ocakta son adetimi gördüm hala adet olmadım gebelik testi yaptırdım pozitif cıktı ne yapmam gerekir, ılaçla gebelik sonlandırılır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Kesinlikle böyle bir şeye girişmeyin.Sağlığınızı tehlikeye sokabilirsiniz.Kanda Beta HCG testi yaptırın, hamilelik bulgusu çıkarsa kadın doğum doktoruna başvurun.