ilerleyen günlerde artma ihtimali varmı?

merhabalar 10.01.2017 tarihinde aşılama yaptırdım. dayanamadım 18.01.2017 tarihinde yani aşılamanın 9.gününde kanda hcg testi yaptırdım sonuç 3.42 çıktı.9. güne göre değer düşükmü ilerleyen günlerde artma ihtimali varmı

Tahlil.com Cevabı : Aşılama için 15 gün sonra kan testi baktırmaları gerekir. Siz çok erken baktırmışsınız.9. gün için bu sonuç yorumlanamaz çünkü bir anlam ifade etmez.