İlişiki sonrasında adet gördüm. Beta HCG değerim 0.01 çıktı. Hamile miyim?

 Ben sürtünme yoluyla bişeyler yaşaıştım 7. haftasında beta hcg testi yaptırdım 0.01 çıktı adetteoldum hamilelik ihtimali ok dediler ama benim içim rahat değil

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet oluşunuz ve test sonucunuzun negatif çıkması hamile olmadığınızı gösteriyor. Bu sonuçlara inanmanızı ve rahatlamanızı tavsiye ederiz.