İlişki olalı aradan 3 gün gecti test yaparsak doğru sonuç veririmi?

lişki olalı aradan 3 gün gecti test yaparsak doğru sonuç veririmi?? ve adet gününü hatırlayamıyo çok düzenli değil adeti. adettn gecikmesi olmadan yapılsa sonuc doru cıkarmı.?

Tahlil.com Cevabı : Adet gününüzden 5 gün veya daha fazla bir gecikme olduğunda test yaptırmalısınız.