İlişki sırasında boşaldığını fark etmedim. Hemen yıkadım. Hamile olabilir miyim?

 Erkek arkadasımla surtunme yoluyla ilişkiye girdik. ben bosaldıgını faretmedım ve uzerımden kalaktıgında vajinamn etrafının döl ile oldugunu gordum. ve kalkıp yıkadım . bır hafta once adet olmustum hamıle olma olasılıgm var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşması çok düşük bir olasılık ancak gene de adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırarak sorunuzun cevabını öğrenebilirsiniz.