İlişki sırasında boşaldım. Hamilelik olabilir mi?

 Merhaba hocam kız arkadaşım la ilişkiye girdik 2 haftadır hep içine boşaldım 2 haftdn beri ara ara midesi bulanıyor nefes almakta biraz zorlanıyor ara ara başı dönüyor karnındada biraz şişlik gibi hissediyor hastalığınada 15 gün var sizce hamilemidir ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişkide hamileliğin oluşması yüksek bir ihtimal. Adet gecikmesi olursa gebelik testi yaptırarak sonuca ulaşabilirsiniz.