İlişki sırasında boşalma oldu. Adet sancım geldi ama çok az kanamam oldu. Hamile miyim?

Son adetim 28 ekimde başladı ve kasımın 10ununda sürtünmeyle ilişkiye girdim. Prezrvatif yırtılmış ve iç çamaşırıma boşaldı. Bi saat sora norvelo aldm ve beş altı gün sonra çok ama çok az kanamalarım başladı.üç gün öncede adet sancılarımın başlamasna rağmen ancak bugün çok koyu renkte ve çok az miktarda kanamam oldu.uzun süren adet sancılarına rağmen çok az miktarda olan kanama hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik düşük de olsa gene de olası görünüyor. Bir süre daha beklediğinizde normal adet kanamanız başlamadıysa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.