İlişki sırasında boşalma olmadı ancak adet tarihi gecikti. Hamilelik olabilir mi?

Kız arkadaşımla 3 gün önce yan yanaydık ama ilişkiye girmedik.Şöyle oldu kibarca anlatıyım seviştik ve benim pen*sim arkadaşımın vajinasına deydi ama içine değil sadece dıştan benden herhangi bir boşalma söz konusu değil. Kız arkadaşımın o akşamdan beri midesi bulanıyor ve hastlığı gecikti hamile mi

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerindeyse gebelik testi yaptırarak sorunuzun cevabını netleştirebilirsiniz.