İlişki sırasında boşalma olmadı ancak zevk suyu bulaşmış olabilir. Hamile olabilir miyim?

Reglim bittikten 1 hafta sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Boşalma olmadı fakat arkadaşımın pen*sinde şeffaf bir ıslaklık mevcuttu.iliskiden 3 4 gün sonrada mide bulantısı baş dönmesi istifra etme hissi oluştu, geçti. son regli 24 ocakta oldum.hamile miyim? Kan testi yaptırsam sonuç alır miyim

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşması ile hamileliğin oluşması çok düşük bir ihtimal de olsa mümkündür. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa kanda gebelik testi yaptırarak net cevaplara ulaşabilirsiniz.

s************** :

Sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım ama pen*s vajına girişine temas etmedi üst bölgeye kısa süre temas etti,vajınaya boşalmada olmadı erkek arkadaşım kendinden zevk suyu da gelmediğini söyledi ama ben yine de 20 saat sonra norlevo aldım hala gebelik riski varmıdır ? biraz tedirgin olduğum ve korktuğum için mi abartıyorum*

Cevap:

Bu şekilde hamilelik olasılığınız yok denecek kadar azdır, ancak adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

t********** :

merhabalar erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun üzerinde 3 bendede 2 kat giysi vardı ve karnıma boşaldı 6 saat içinde ertesi gün hapı aldım hamile kalma ihtimalim varmıdır?

Cevap:

 Erkek arkadaşıyla veya kız arkadaşıyla tam olmayan bir cinsellik beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.