İlişki sırasında dışarı boşaldı. Hamile olabilir miyim?

 Merhabalar erkek arkadaşımla bir kaç gün önce ters ilişki yasadık ama kesinlikle içime bosalma olmadı. dışarı boşaldı üzerime gelmedi .2ekimde regl olmustum bugün 28.günüm adet olmadım hamile olabilirmiyim? regl dönemi heray geri gelirmi yoksa ayın 2sine kadar beklemelimiyim korkuyorum acill

Tahlil.com Cevabı : (Tahlil.com:Normal adet döngüsü 28 günde birdir ancak birkaç gün erken veya geç olabilir. Yaşadığınız ilişkide vajinaya herhangi bir sperm bulaşı olmadığına eminseniz hamilelik ihtimalini düşünmeyin.