İlişki sırasında içime boşalmadı ancak hamile olabilir miyim?

Merhabalar ben 19 yaşındayım erkek arkadaşımla ilişkiye girdik zarım patlamadi ama yırtılma olduğu için canım yandı ve cok fazla kan gelmedi içime bosalmadigin gordum ama yinede tereddutte kaldım acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız her ilişki de tam olarak boşalma olmasa da hamilelik oluşumu olasıdır. Ancak anlattığınız şekilde yaşanan bir ilişkide hamileliğin oluşumu oldukça düşük bir ihtimaldir. Durumu netleştirmek için adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

e************** :

13 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdim arka tarafa boşalma oldu hemen silip külot değiştirdim vajinaya geldigini sanmıyorum adetime 6 gün var normalde 7 gün kala belirtiler baslardı. ޞimdi gögüslerim büyüdü ama cok az acıyor başkada belirti yok. hamilelikle bir ilgisi varmi. bekleyemiyorum korkuyom

Cevap:

Adet zamanına daha var biraz daha bekle. Eğer adetinde gecikme olursa gebelikten şüphelenilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.