İlişki sırasında prezarvatif kullanıyordu. Boşalma oldu. Hamile kalınır mı?

 Biz ilşikiye girdik eşimle fakat eşim prezarvatif kullanıyordu içimde boşaldı hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Prezarvatif büyük ölçüde koruma sağlasa da %100 bir koruma sağlamamaktadır. Eğer adet tarihinizde 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneririz.