İlişki sırasında vajinaya zevk duyu gelmiş olabilir. Adetim gecikti. Hamile miyim?

21 temmuzda sevgilimle arkadan ilişkiye girdik. Boşalma olmadı fakat yanlışlıkla öne girdi bir kere zevk suyundan şüpheleniyoruz adetim gecikti 2 gün sonra test yaptım negatif çıktı. Sadece bir kere girdi hamilelik gibi bir durumum var mıdır? Çok stres yaptım neden gecikiyorum? Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Stresten dolayı adet gecikmeniz olabilir. Adet gecikmesi devam ederse testi tekrar ettirerek daha net sonuçlara ulaşabilirsiniz.