İlişki sonrası 2 kere adet gördüm hamile olabilir miyim?

Mart ayında sürtünme yollu bir yakinlasma oldu ama kesinlikle boşalma olmadi.Mayis ayina kadar iki kere adet gordum normalden biraz az oldu 21 mayista beta hcg testi yaptirdim sonuc 0.204 cikti ayrica idrar testi de var negatif hamilelik var midir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası düzenli adet görmeniz ve hamilelik testinizin sonucu hamilelik olmadığını göstermektedir.