İlişki sonrası adet oldu. Ancak bu ay gecikti. Hamile olabilir miyim?

 Normalde adetim sürekli olarak düzenli gelirdi.29 günde bir oluyordum.yalnız işim gereği biraz sıkıntı ve stresim bol oluyor.12 eylülde başladı 19eylülde bitti.sonraki 4ekimde başladı 11ekimde bitti.3ekimde ilişkiye girdim.31.gün oldu adetim gelmedi.test yaptım negatif çıktı.genede gebe olablrmym?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması gördüğün ve sonuçlar negatif olduğu için hamilelik ihtimalini düşünmüyoruz. Ancak gecikme devam ederse ilgili doktora başvurmalısın.