İlişki sonrası adet oldu ve testler negatif çıktı. Hamile olabilir miyim?

Hocam kız arkadaşımla şupeli bi ilşki yaşadık adet günü ayın 12 si. ilişkimiz ayın 20 sinde falan oldu.ama 5 gün erken adet gördü yani ayın 7 sinde. erken adet gördü diye adetten 1 hafta sora gebelik testi yaptık nrgatif. çıktı.. 2. adetini de ayın 6 sında gördü..bu durumda kesin gebelik yokmu?

Tahlil.com Cevabı : Testler negatif çıkmış. Kız arkadaşınız düzenli adet olmaya devam ediyor. Hamileliği düşündürecek hiç bir belirti yok